شلوار قد 100 دامنی فاستونی ترک


کد محصول: 1001081007

مجموعه: شلوار

مجموعه: شلوار دامنی پارچه ای

قیمت اصلی : 298000

قیمت فروش : 298000

درصد تخفیف : 0

وضعیت موجودی : موجود

تعداد موجودی : 12

تعداد بازدید : 1359

شلوار قد 100 دامنی فاستونی ترک

شلوار‌های تنگ مدت زیادی از پرطرفدارترین طرح‌ها بوده‌اند، اما در دنیای امروز فشن شلوار دامنی گشاد دخترانه و زنانه رقیب سرسخت این شلوارها شده‌اند که انتخاب و ست کردن آن‌ها، کمی پیچیده‌تر است.

اگر بخش بزرگی از کمد شما را هم شلوار­های پارچه‌ای یا جین‌های تنگ و اسکینی تصرف کرده‌اند، زمان آن رسیده است که به شلوار دامنی گشاد دخترانه و زنانه نیز فرصت عرض اندام بدهید؛

به خصوص زمانی که دامن پوشیدن برای استایل روزانه سخت به نظر می‌رسد و از شلوارهای تنگ همیشگی هم خسته شده‌اید. شلوار دامنی گشاد دخترانه و زنانه پلی است میان شلوار و دامن که در همه‌ی موقعیت‌ها کاربردی است؛

به شرط آن که مدل مناسب خود را بشناسید و بلد باشید چگونه آن را ست کنید. این روزها دانستن این که برای هر موقعیت باید چه لباسی بپوشید، جزو ملزومات خوش‌تیپی است.

شلوارهای گشاد دخترانه و زنانه برای رفتن به محل کار گرفته تا استایل روزمره، جلسات رسمی، مهمانی‌های خانوادگی و دوستانه و بسیاری موقعیت‌های دیگر، می‌تواند مناسب‌ترین گزینه برای شما باشد.

بنابراین زمان آن رسیده است که شلوار دامنی گشاد دخترانه و زنانه را از کمدتان بیرون بیاورید و آن را با لباس‌های زیبا و رنگارنگ تابستانی بپوشید.

شلوار دامنی گشاد دخترانه و زنانه از لحاظ راحتی و گشادی سبک دامن بلند را دارد